You are currently viewing Styl i design nowoczesnych pergoli metalowych

Styl i design nowoczesnych pergoli metalowych

Architektura industrialna to przede wszystkim otwarta przestrzeń, ogromne okna i stonowana kolorystyka. Choć dominuje w zamkniętych pomieszczeniach, to pojawia się również w ogrodach, najczęściej w postaci metalowych pergoli. Połączenie drewna z metalem uwidacznia elementy konstrukcyjne, nadając im surowego charakteru, jednak dzięki dobrze dobranym dodatkom taka przestrzeń będzie zachęcała do spędzania wolnego czasu. Aluminiowe pergole zapewniają nowoczesny, choć surowy design.

Charakteryzują się wysoką jakością i wpisaniem w najnowocześniejsze trendy

stylowe pergole tarasowe metaloweWykorzystanie metalu w konstrukcji zapewni wytrzymałość pergoli oraz odporność na każde warunki pogodowe – dzięki odpowiedniemu zakonserwowaniu przeciwko korozji. Stylowe pergole tarasowe metalowe to dobry wybór dla najbardziej wymagających użytkowników – zarówno pod względem wykonania, jak i funkcjonalności. Każda pergola może być dostosowana do wszelakich potrzeb – począwszy od rodzaju konstrukcji (przyściennej albo wolnostojącej) przez szeroką gamę kolorystyczną opartą głównie na nowoczesnych technologiach lakierowania do dobrania odpowiednich dodatków. To połączenie trwałości i urzekającej prostoty, dzięki czemu ozdabiają nie tylko przydomowe ogródki, ale są także wyjątkowym rozwiązaniem dla właścicieli pensjonatów i hoteli, zwłaszcza tych nadmorskich. Świetnie komponują się z basenowymi przestrzeniami, są także dodatkową ochroną przed słońcem, gdzie można usiąść i rozkoszować się widokami.

pergola tarasowaTo rozwiązanie dające poczucie najwyższego komfortu z doskonałymi rozwiązaniami designerskimi. Często w konstrukcji metal jest łączony z drewnianymi lamelami, zastosowanymi na zadaszeniu pergoli. Dzięki temu przestrzeń nie nagrzewa się w letnie, gorące dni. Zapobiega to również dostawaniu się wody do wnętrza. Na tarasie z nowoczesną pergolą można z łatwością zamontować wszelkiego rodzaju systemy audio, tworząc przestrzeń na niejedną udaną imprezę z przyjaciółmi. A tekstylne przesłony boczne, które łatwo zamontować nawet na bardzo wysokiej pergoli, dodadzą miejscu przytulności, by czas płynął jeszcze milej. W przyjemności z użytkowania pomoże na pewno kolorystyczny dobór wzorzystych poduch i wygodnych kanap, które idealnie będą łączyć się ze stylem pergoli, pod którą przyjemnie będzie się odpoczywało. Mnogość rozwiązań skłania architektów i producentów do unowocześniania swoich projektów.

Pergole aluminiowe są dobrym rozwiązaniem do każdej przestrzeni, tej przydomowej, a także takiej prosto z kompleksu wypoczynkowego. To właśnie to połączenie daje szansę na udany relaks dla najbardziej wymagających użytkowników zafascynowanych industrialnym rozwiązaniem nie tylko we wnętrzach, ale również ogrodzie. Metalowe konstrukcje pergoli to obecnie najbardziej wytrzymała z opcji proponowanych przez producentów.