You are currently viewing Oprawy święcące najazdowe led

Oprawy święcące najazdowe led

Świecące kostki brukowe, jak i innego rodzaju oprawy najazdowe stanowią nowoczesne rozwiązanie dla wielu wykończeń dróg, podjazdów, jak i ścieżek rowerowych. Wykonane są z wytrzymałych kompozycji stworzonych z mieszaniny różnego rodzaju żywic.

Świecąca oprawa najazdowa – bezpieczeństwo i estetyka

oprawa najazdowaTworzą poprzez to produkt będący kompozytem, trwałym i odpornym na wszelkie czynniki atmosferyczne, jakimi jest deszcz, mróz lub wysokie nasłonecznienie oraz na czynniki zewnętrzne. Świecąca oprawa najazdowa jest skłonna wytrzymać duży nacisk, oraz jest odporna na ścieranie i codzienny, ciągły użytek. Wysoka jakość użytych do produkcji kostki brukowej led nadaje oprawom najazdowym wysokie parametry zarówno optyczne, jak również wytrzymałościowe. Diody montowane w poszczególnych bryłkach emanują największa ilością światła spośród wielu dostępnych na rynku opraw świetlnych, najazdowych. Oprawy świetlne dostępne są w systemie RGB+W, które pozwalają na dobranie indywidualnej barwy światła, zgodnej z oczekiwaniami, spośród ponad szesnastu milionów dostępnych kolorów RGB. Oprawy świetlne zostały skomponowane przez producentów, tak aby nie pełniły funkcji jedynie punktowego oświetlenia, a sprawiały wrażenie, iż są jednolita tafą światła.

oprawa najazdowaŚwiecące kostki brukowe led mogą także stanowić dekorację placów zabaw, elewacji budynków, jak i tarasów, a także być dekoracją fasad. Kostka brukowa led doskonale sprawdzi się także do oświetlania stopni schodowych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Oferta ledowych kostek brukowych zawiera szeroką gamę kolorów, a także wykończeń i form bryłek. Dzięki temu potencjalni klienci mogą dopasować kostkę brukową do danego typu elewacji oraz wykończenia, jak i miejsca, w którym ma się ona znajdować. Oprócz opraw led najazdowych kilka film produkujących świecącą kostkę brukową zajmuje się także produkcją świecących kamieni, które również mogą odgradzać dane strefy od siebie, jak również stanowić oznakowanie końca jakiejś krawędzi. Wytrzymałe i wydajne oprawy najazdowe sprawiają, iż wykorzystanie ich w swoim ogrodzie, okolicy domu lub inwestycji miejskiej jest wysoce opłacalne. Inwestycja na miarę dwudziestego pierwszego wieku sprawa iż przestrzeń, w której zostały zamontowane wpuszczane w podłoże oprawy ledowe staje się bezpieczna i estetyczna.

Kostka brukowa led znacznie lepiej sprawuje się niż tradycyjne, pospolite oświetlenie ogrodowy, w postaci lampek na pali, lub tych zasilanych energią słoneczną. Diody są energooszczędne, a także wyróżniają się najwyższą klasą energetyczną A++, co zapewnia oszczędność kosztów.