You are currently viewing Nowe wnętrze z szablonami malarskimi

Nowe wnętrze z szablonami malarskimi

Niedawno spotkałam starą koleżankę ze szkoły średniej z którą już dawno chciałam odnowić kontakt. Uradowane przypadkowym spotkaniem postanowiłyśmy umówić się na następny dzień na kawę. Z racji, że chciała mi pokazać swoje świeżo wyremontowane mieszkanie, zdecydowałyśmy spotkać się u niej.

Szablony malarskie to dobry pomysł

szablony malarskieMiałyśmy dużo do nadrobienia gdyż nie widziałyśmy się ładnych parę lat. Opowiadałyśmy sobie o naszych dzieciach, pracy, mężach, a także o tym co robiłyśmy od czasu gdy nasze drogi się rozeszły. W późniejszym czasie koleżanka zdała mi relacje jak odziedziczyła w spadku po dziadkach mieszkanie. Pokazała mi swoje rozwiązania z zakresu aranżacji. To co podobało mi się najbardziej były wzory na ścianach. Pomimo, że były one tylko pomalowane, miały nietypowe ornamenty. Dowiedziałam się, że efekt ten uzyskała kupując szablony do malowania. Wszystko to wyglądało ciekawie i niespotykane. Później powiedziała mi, że te szablony na ścianę są wielorazowe, w związku z czym jeśli tylko chce może mi je pożyczyć. Od razu przystałam na tę propozycję gdyż sami niedługo planujemy remont. Miała naprawdę spory ich wybór. Zaproponowałam więc koleżance, aby te szablony malarskie, które nie są jej już potrzebne sprzedała. W końcu bez sensu je trzymać w piwnicy, kiedy mogą się komuś przydać. Stwierdziła, że to całkiem dobry pomysł.

Okazało się, że jest wielu chętnych na używane szablony do malowania, gdyż nowe, w zależności od rozmiaru potrafią wahać się od 40 do 100 zł. W związku z tym ludzie chętnie korzystają z tańszych rozwiązań na ciekawą dekorację ścian.