You are currently viewing Lepsza kabina czy wanna i lustra

Lepsza kabina czy wanna i lustra

Ludzie dzielą się na zwolenników wanien i tych, co wolą kabiny prysznicowe. Są też tacy, którzy najchętniej mieliby w domu i to, i to. Lubią szybkie kąpiele, ale też od czasu do czasu poleżeć sobie w ciepłej wodzie. Każde z tych urządzeń ma swoje plusy.

Szczecińskie lustra pasują do każdej łazienki

lustroCiężko jednoznacznie powiedzieć, co jest lepsze, bo ludzie mają różne preferencje. Podobnie, jednym podoba się lacobel, a innym nie. Kabiny prysznicowe są dobre dla ludzi żyjących w szybkim tempie. Takich, którym szkoda czasu na dłuższe kąpiele. Są też dobre dla tych, którzy nie mają dość miejsca w łazience, żeby postawić sobie porządną wannę. W wannie z kolei łatwiej umyć się małemu dziecku i osobie starszej. Mogą sobie w niej usiąść i wtedy przystąpić do namydlania poszczególnych części ciała. W wannach można także spokojnie poczytać czy zażyć aromaterapii jakimiś ładnymi olejkami zapachowymi. Czasami w ciągu życia te preferencje się zmieniają. Mi na przykład wystarczył impuls. Odwiedzałam Szczecin, a tam w hotelu była cudowna wanna. Położyłam się w niej, ukoiłam nerwy i trwałam tak aż woda wystygła. Zapragnęłam mieć taką w domu, choć zawsze wolałam prysznic i szczecińskie lustra. Widzimy więc, że każda z tych form ma swoje plusy. To od nas zależy, które z nich są istotne, a które nie mają żadnego znaczenia. Każdy ma inne preferencje i powinien się nimi kierować w mniej lub bardziej istotnych życiowych wyborach.

Nasze wybory to lustra nas samych, przez nie możemy się wyrazić. Nie dajmy więc sobie wmówić, że coś jest lepsze, tylko dlatego, że zapanowała taka moda czy ktoś uważa inaczej. Każdy ma prawo do własnego zdania, my także.