You are currently viewing Kto produkuje wytrzymałe rusztowania aluminiowe?

Kto produkuje wytrzymałe rusztowania aluminiowe?

Nowoczesne rusztowania przydają się podczas prac naprawczych, montażowych i serwisowych. Wykorzystuje się je podczas wykonywania elewacji zewnętrznych, montowania instalacji elektrotechnicznych czy mycia okien znajdujących się na wysokościach. Rusztowania firmy Krause dobrze sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Stosuje się je podczas montażu reklam i oświetlenia

krause - wytrzymałe rusztowanie aluminioweSystemy jezdne postawiają na szybkie przestawianie rusztowań, a dodatkowe podpory zwiększają stabilizację na dużych wysokościach. Do wykonania rusztowań firmy Krause wykorzystywany jest stop aluminium. Zapewnia on wysoką wytrzymałość i niską wagę wszystkich elementów. Dostępne są rusztowania jezdne oraz stojące. Maksymalna wysokość robocza rusztowania do 14,3 metra. W ofercie firmy Krause znajdują się też rusztowania lekkie, które można wykorzystywać do pracy na wysokości od 3 do 9 metrów. Modułowa budowa rusztowania pozwala dopasować jego wysokość do aktualnych potrzeb w ramach określonych przez producenta. Systemy rusztowań wyposażone są w dodatkowe poręcze, które zabezpieczają użytkowników przed upadkiem. Praca na wysokości powyżej 5 metrów powinna odbywać się na rusztowaniu, które wsparte jest dodatkowymi stabilizatorami.

rusztowania budowlane Na rynku dużym uznaniem cieszą się konstrukcje firmy Krause – wytrzymałe rusztowanie aluminiowe pozwalają na stabilną i bezpieczną pracę na wysokościach. zestaw składa się między innymi z ram pionowych, pomostów i stężeń ukośnych. Ostatnie elementy odpowiadają za rozkładanie przeciążeń. Rusztowania jezdne posiadają cztery kółka, które można zastąpić metalowymi stopami. Kółka o średnicy 150 milimetrów posiadają wbudowane hamulce oraz niwelatory wysokości. Obydwa rozwiązania pozytywnie wpływają na stabilność konstrukcji. Wszystkie zestawy posiadające wysokość powyżej 7,4 metra posiadają dodatkowe podpory. Wskazane jest także stosowanie odpowiedniego balastowania w celu poprawy stabilizacji. Do wchodzenia na podest rusztowania wykorzystuje się ramę pionową. Praca na rusztowaniu wymaga od pracownika aktualnych badań lekarskich, które stwierdzą brak przeciwwskazań zdrowotnych.

Rozkładanie rusztowania jest proste i szybkie – wystarczy postępować zgodnie z dostarczoną przez producenta instrukcją. Koszt zakupu rusztowania pozwalającego na pracę na wysokości ponad 5 metrów to około 8 tysięcy złotych. Dzięki wykorzystaniu aluminium elementy rusztowania są lekkie i proste w transporcie. Często korzystają z nich firmy zajmujące się montażem reklam lub instalacji alarmowych.