You are currently viewing Folie przeciwsłoneczne – doskonała inwestycja

Folie przeciwsłoneczne – doskonała inwestycja

Jest wiele osłon przeciwsłonecznych, jakie można stosować w domach. Jednak każda z nich poza wieloma zaletami ma także sporo wad. Firanki i zasłony elegancko się prezentują, są ozdobą wnętrza. są także zbiorowiskami kurzu, ich pranie jest problematyczne, firanki z czasem z białych stają się pożółkłe czy poszarzałe, szczególnie jeśli w pomieszczeniu pali się papierosy.

Folie na szyby okienne

 folie przeciwsłoneczneŻaluzje często też trudno się myje

buy amoxil online

, dodatkowo najlepsze z nich nie są najtańsze. Zarówno te sterowane ręcznie jak i elektronicznie mogą się zacinać i wymagać kosztownej naprawy. Drewniane są ciężkie, aluminiowe łatwo się niszczą, papierowe plisy można rozedrzeć. Dlatego też fantastyczną inwestycją będą trwałe folie przeciwsłoneczne we Wrocławiu. Nie trzeba ich prać, naprawiać, nie ma opcji że się podrą, czy odbarwią. Czym jest taka folia i dlaczego warto ją mieć? Folia przeciwsłoneczna występuje w różnych odmianach. Są folie wewnętrzne i zewnętrzne, srebrne, szare, miedziane i wiele innych. Każda z nich może mieć różną ,,moc” zatrzymywania nadmiaru światła słonecznego. Są zatem folie jasne, średnie i ciemne. Im ciemniejsza folia tym silniejsze działanie i mocniejsze zaciemnienie pomieszczenia. Dodatkowo kolory folii można dobierać do koloru elewacji, stolarki, czy dachówki. Folie srebrne są bardzo nowoczesne, często wykorzystywane przy oklejnianiu okien wieżowców z przeszklonymi ścianami. Folie szare są najbardziej uniwersalne i najczęściej wybierane przez klientów. Z kolei te miedziane nadają retro wyglądu i są na pewno najbardziej oryginalne.

 folie przeciwsłoneczneDobra folia przeciwsłoneczna będzie przez wiele lat dobrze trzymała się podłoża i skutecznie zabezpieczała je przed nadmiernym nasłonecznieniem. Warto zaznaczyć, że taka folia jest stosowana nie tylko na oknach. Można ją przyklejać na drzwi, zabudowy ze szkła, szklane ściany w biurowcach, są też specjalne folie do montowania na szybach samochodowych. Jakie praktyczne korzyści dają takie folie? W pokoju będzie panowała klimatyczna atmosfera

kamagra oral jelly usa

, będzie też przyjemnie chłodno, nawet latem. Dywany, obrazy, czy meble nie będą traciły swojego koloru, z kolei rosliny nie będą usychać. Folia redukuje też efekt oślepienia.

Słońce odbite od szklanych, błyszczących przedmiotów (np. szklanek, wazonów), czy też od ekranu (telewizora, komputera), może oślepiać osoby przebywające w pokoju. Jest to nieprzyjemne, szczególnie dla osób z migreną i dodatkowo utrudnia np. oglądanie telewizji czy czytanie wiadomości w Internecie na telefonie. Mając okna z folią przeciwsłoneczną można zapomnieć o takim problemie.